Tying the Knot with an Amagami Sister

Tying the Knot with an Amagami Sister megtekintése online

★ 7.3 2024 1 Évadok AnimációsVígjáték

Szeretnéd nézni a(z) Tying the Knot with an Amagami Sister? A(z) OTT Navigator minden képernyődre elhozza a(z) Tying the Knot with an Amagami Sister (2024) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Tying the Knot with an Amagami Sister?

Uryu Kamihate is a high school student hoping to enroll in Kyoto University’s medical school. After being taken in by the chief priest at Amagami Shrine, he is told he must marry one of three maiden sisters—Yae, Yuna, or Asahi—to live at, and one day inherit, the Amagami Shrine. Kamihate will need to sweep one of the maidens off her feet in this story of romance, friendship, and fun.

Legújabb epizód

É1 · Epizód 24 — Tying the Knot with an Amagami Sister · 2025-03-26

Uryu and Shirahi make a choice about their future.

Műfajok
Animációs, Vígjáték
Első adás
2024-10-02
Értékelés
★ 7.3 / 10

Főszereplők

  • Ryota Suzuki Uryu Kamihate (voice)
  • Sumire Uesaka Yae Amagami (voice)
  • Kaede Hondo Yuna Amagami (voice)
  • Shion Wakayama Asahi Amagami (voice)

Hogyan nézd a(z) Tying the Knot with an Amagami Sister a(z) OTT Navigator oldalon

A(z) Tying the Knot with an Amagami Sister megnézése a(z) OTT Navigator oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) Tying the Knot with an Amagami Sister még ma

Indítsd el az ingyenes OTT Navigator próbát, és nézd a(z) Tying the Knot with an Amagami Sister még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.

Éves · 2 eszköz

Streamelj 4K-ban ma este.

$79/év

  • 80 000+ élő csatorna 4K UHD minőségben
  • 280 000+ film és sorozat
  • Minden eszközön működik
  • Azonnali aktiválás
  • 30 napos pénzvisszafizetési garancia
28 400+ elégedett előfizető csatlakozott
  1. 01E-mail
  2. 02Fiók
  3. 03Aktiválás

Kezdjen el 60 másodperc alatt.

Bejelentkezési adatai a befejezés pillanatában megérkeznek Önhöz.